KONTAKT
Tomáš Chupek
IČ: 70206252
DIČ: CZ7912092595
Nám. Příbramské 498/2
46001 Liberec
<< zpět | INSPIRACE: V Jablonci mají kuchyň s výhledem

INSPIRACE: V Jablonci mají kuchyň s výhledem

Autor: Tomáš Chupek

Jasný ráz místnosti v domku v Jablonci nad Nisou určené pro kuchyň dává velké okno, od kterého se celá realizace dle návrhu interiérové designery Andrey Ondrejové odvíjela. Hlavní pracovní část včetně dřezu je umístěná pod ním, aby si majitelé mohli dosyta užít výhledu při vaření. Skříňky s úložným prostorem jsou pak koncentrovány po levé a pravé straně, které jsou pro maximální využití prostoru vyhnány až ke stropu.

Bílý lesklý povrch dvířek je doplněn deskou z tmavé dýhy, která je netradičně vedena kolem celého obvodu až k zemi. Zakončení u podlahy zajišťují nerezové lišty, které krásně korespondují s madly a ostatními detaily.

       

Stěna za kuchyňskou linkou je řešena betonovou stěrkou, což je praktické, dobře to vypadá a prostor kolem okna se nemusí složitě obkládat jinými materiály. Pouze za sporákem je umístěna skleněná deska pro ještě jednodušší údržbu.

A kam se v Jablonci nad Nisou podíváme dál?

Ještě více inspirace najdete na našem Facebooku.

V případě zájmu, otázek nebo pro poptávku nás neváhejte kontaktovat.

Další články

RÁDCE: Jak na ergonomii kuchyně

RÁDCE: Jak na ergonomii kuchyně

Tomáš Chupek
Každé plánování kuchyně by mělo začít u ergonomie, tedy jak ji naplánovat, aby co nejvíce vyhovovala všem činnostem, které v ní provozujete. Díky tomu ušetříte mnoho zbytečných kroků a svá záda při ohýbání pro pomůcky. Vaření a vše s tím související bude o to větším potěšením.
16. 10. 2018
INSPIRACE: V Jablonci mají kuchyň s výhledem

INSPIRACE: V Jablonci mají kuchyň s výhledem

Tomáš Chupek
Jasný ráz místnosti v domku v Jablonci nad Nisou určené pro kuchyň dává velké okno, od kterého se celá realizace odvíjela.
22. 5. 2018