KONTAKT
Tomáš Chupek
IČ: 70206252
DIČ: CZ7912092595
Nám. Příbramské 498/2
46001 Liberec

Pro
architekty

Vy máte nápad,
my zkušenosti!

Jste architekt, designér nebo máte prostě plnou hlavu nápadů, ale chybí vám parťák pro realizaci? Pak jste tu správně. Pojďme společně tvořit krásné kousky v podobě nábytku, který má dlouhotrvající hodnotu. Nabízíme podporu při realizaci vašich projektů, máme moderní dílnu i šikovné truhláře, kteří se poctivé práce nebojí.

Mám nápad

Seznámíme se?

Jsem architekt/designér a chci vyrobit nábytek na míru. Pošlete nám hotové podklady se specifikací materiálu a naši profíci vytvoří kalkulaci, nebo se s vámi spojí a společně doladíte technické detaily.

A ty my máme nejraději! Jste kreativec, ale chybí vám technická podpora? Potřebujete konzultaci? Zavolejte nebo nám napište a společně se pustíme do práce.

Jsem firma a mám produkt, který potřebuji vyrobit. Tak to jsme tu přesně pro vás. Potkáme se s vámi u nás v truhlárně, probereme možnosti spolupráce, technologické postupy a společně vše dotáhneme do konce.

Co o nás říkají klienti?

Reference Foto
Andrea Ondrejová

S Tomášem Chupkem spolupracuji více než 10 let, naše spolupráce je založena na férovém, přímém jednání, kvalitní práci, vstřícnosti a ochotě realizovat i velmi komplikované návrhy architekta.

Andrea Ondrejová

bytový designer
Reference Foto
Ing.Miroslav Rejholec

S firmou EF Interiéry spolupracujeme při dodávkách nábytkových prvků již několik let.Oceňuji dobrou komunikaci, kvalitu a rychlost dodání.

Ing.Miroslav Rejholec

Grampastav s.r.o


Kontaktujte nás